KOOPERACJA


1. Termin realizacji zamówienia wynosi od 4 do 6 tygodni w zależności od wielkości zamówienia i jest indywidualnie ustalany z klientem.

2. Towar jest dostarczany wedle życzenia klienta i na jego koszt. Warunki dostarczenia towaru za granicę ustalane są indywidualnie z klientem i mogą być zrealizowane przez firmy spedycyjne DHL, UPS, TNT itp.

3. Wszelkie uwagi dotyczące zamówionej biżuterii są ustalane indywidualnie z klientem przez naszego pracownika, telefonicznie lub drogą elektroniczną.

4. Forma płatności za wyroby: przelew na konto firmy w oparciu o wysłaną fakturę pro-forma, przesyłka zostanie wysłana do odbiorcy po wpłynieciu na konto należności.

5. Minimalna wartość zamówienia to ok. 2000 złotych.

6. Minimalna ilość to 5 szt. biżuterii odlewanej, 3 szt. biźuterii recznej.

7. Waga każdego produktu jest przybliżona.

8. Dla wyrobów które posiadamy na stanie nie obowiązuje minimum zamó- wienia.

Gwarancja:

Dokonujemy bezplatnych napraw jeżeli uszkodzenie nastąpiło z naszej winy. W przypadku gdy uszkodzenie nastąpiło z winy klienta możemy podjąć sie wykonania odpłatnej naprawy. Sposób wystąpienia wady lub uszkodzenia oraz sposób naprawy ocenia nasz pracownik. Czernienie wyrobów srebrnych nie jest uznawane za uszkodzenie, ale za właściwość fizyczną srebra. Firma może podjąć sie odpłatnie wypolerowania wyrobów srebrnych ustalając cenę i termin wykonania indywidualnie z klientem.
Wszystkie inne nie wymienione tutaj czynności i usługi firma ustali indywi dualnie z klientem.

Zapraszamy do polubienia nas na